BusLive.pl [PL]

BusLive.pl to aplikacja umożliwiająca pasażerom wrocławskiej komunikacji miejskiej śledzenie ruchu autobusów i tramwajów. Dzięki niej możesz na bieżąco obserwować dane systemu GPS udostępniane przez wrocławskie MPK. Nie trzeba już zastanawiać się, gdzie jest autobus lub tramwaj. Podróż, w szczególności ta z przesiadkami, staje się znacznie bardziej świadoma i zaplanowana.
Ponadto aplikacja integruje w sobie dane z Wrocławskiego Roweru Miejskiego – na mapie odnaleźć można pobliskie stacje oraz uzyskać informacje o tym, czy są w niej wolne rowery. Umożliwia to łączenie różnych środków transportu, szczególnie w centrum, gdzie przesiadka na rower może być najszybszym a zarazem bardzo przyjemnym sposobem na podróżowanie.
W ostateczności, gdy nasz autobus już odjechał a nie mamy czasu by czekać na następny – aplikacja wskaże najbliższy postój taksówek, by można było jak najszybciej kontynuować podróż, nie czekając aż taksówka z naszej ulubionej korporacji podjedzie tam, gdzie my akurat się znaleźliśmy.
Dzięki tej aplikacji wrocławska komunikacja wkracza w erę informacyjną 🙂

Więcej informacji na buslive.pl.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40

iOS Simulator Screen shot 27 paź 2013 16.08.19 iOS Simulator Screen shot 27 paź 2013 18.23.05